36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Ky është ish-mësuesi nga Prizreni që po hetohet për pedofili, policia i shkon te shtëpia

Policia e Kosovës i ka shkuar në shtëpi ish mësuesit nga Prizreni, F.K. i cili po dyshohet për pedofili. Mësuesi në pension, F.K., është demaskuar teksa tentonte ta bindte për marrëdhënie intime një vajzë 15-vjeçare, e cila në realitet është gazetare në Shqipëri.

Gazeta Insajderi ka kontaktuar Policinë e Kosovës të cilët në  përgjigjen e tyre thuhet se kanë nisur hetimet.

“Lidhur me videon që është shfaqur në disa portale, Sektori Rajonal i Hetimeve ka kontaktuar Prokurorinë e Shtetit në Prizren. Në konsultimi me Prokurorinë, Sektorit Rajonal të Hetimeve në Prizren, i ka filluar hetimet ne lidhje me ketë rast , të cilat pretendohen në një video të postuar në abcneës.al.”, thuhet në përgjigjen e PK.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

 

Detajet tronditëse u publikuan në emisionin ‘Piranjat’ në ABC, ku përkundër që gazetarja është prezantuar si 15-vjeçare, 76-vjeçari ka bërë biseda erotike me të dhe i ka dërguar fotografi e video të organit të tij gjenital.

Ai është takuar më pas me ‘të miturën’ në Prizren, të cilën e ka ftuar në momentin e parë në shtëpinë e tij.

Policia thotë se zyrtarë policorë kanë shkuar në shtëpinë e të dyshuarit por nuk e kanë gjetur aty.

“I njëjti nuk është  gjet në adresën e banimit”.

Pamjet mund ti shikoni duke klikuar në këtë LINK.

Më Shumë

24 vjet e 10 muaj burgim për Sylejman Ahmetin që vrau shokun për 20 euro borxh

Sylejman Ahmeti është shpallur fajtor për vrasjen e Shaip Krasniqit. Trupi gjykues në Gjykatën Themelore në Prizren, ka shpallur të hënën aktgjykimin dhe ka dënuar...

Ballkani ua ndërpret kontratat katër futbollistëve

Kampioni i Superligës së Kosovës, Ballkani, ua ka ndërprerë kontratat katër futbollistëve. Kushtrim Gashi, Theophilus Solomon, Dilvio Hoffman dhe Arens Mateli nuk do të jenë...

Lajmet e Fundit