31.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Lëndohet një punëtor në Suharekë

Një 57-vjeçar është dërguar në Emergjencën e Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë, pasi ishte lënduar teksa po punonte me vinç.

Sipas tij një kapak metali i kishte rënë në krah, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Gjendja shëndetësore e tij është e mirë dhe ai është jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me rastin janë njoftuar edhe organet e rendit, me ç’rast njësitet policore kanë intervistuar 57-vjeçarin.

Me vendim të prokurorit është iniciuar rasti ‘Lëndim aksidental’.

Më Shumë

Prizren/ Keqtrajtoi fëmijën e tij, Qendra për Punë Sociale e merr në përkujdesje

Një burrë nga Prizreni ka keqtrajtuar fëmijën e tij. Siç bëhet e ditur nga policia ndaj tij prokuroria ka inicuar hetime, shkruan PrizrenPress Rasti është...

PSG nis bisedimet me yllin e United

PSG është e interesuar për të transferuar në “Parc des Princes” yllin e Manchester United, Marcus Rashofrd. Klubi francez e ka kërkuar anglezin që nga...

Lajmet e Fundit