25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Loredana nuk i ndahet të dashurit të ri, e shijon lidhjen në maksimum

Rap-artistja e njohur me origjinë shqiptare, Loredana Zefi, po shijon një lidhje të re dashurie.

Ajo ditë më parë zyrtarizoi romancën me futbollistin e Borussia Dortmundit, Karim Adeyemi.

Përkundër reagimeve të shumta në rrjet, krijuesja e hitit “Kriminele” duket se po argëtohet mjaft shumë.

Ai ka shpërndarë një fotografi në rrjete sociale duke pozuar me fanellën e Bayernit.

Për romancën e re të Loredanës ka reaguar edhe ish-partneri i saj, reperi Mozzik.

Ai ka shpërndarë një fotografi në rrjete sociale duke pozuar me fanellën e Bayernit.

Gramos Aliu (emri i vërtetë) ka qenë për disa vite në lidhje me Loredanën, me të cilën ka edhe një vajzë të quajtur, Hana.

Rritet numri i turistëve në Kosovë, prijnë nga Gjermania,Shqipëria e Zvicra

Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK), njofton se është rritur numri i vizitorëve që kanë vizituar Kosovën. “Në gusht 2023, numri i vizitorëve (vendorë dhe...

Kurti kërkon mbështetjen e Zvicrës për anëtarësimin e Kosovës në KE

Kryeministri Albin Kurti, ka kërkuar mbështetjen e Zvicrës për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës (KE). Në një intervistë për “NZZ”, Kurti ka thënë...

Lajmet e Fundit