0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Lovato: Askush nuk e njeh Mileyn

LovatoDemi Lovato ka mbrojtur Miley Cyrusin, duke thënë se kritikët nuk e njohin Mileyn e vërtetë.

Këngëtarja e hitit “Heart Attack” ka thënë se njerëzit duhet të harrojnë se Cyrus është një person tjetër nga personazhi i saj i Hannah Montanas.

“Ndryshimi im ishte më i lehtë sepse unë shkova në klinikë rehabilituese. Nuk dridhja vithet- unë vetëm shkova në rehabilitim”, ka thënë Lovato për revistën We Love Pop.

“E dini çfarë, unë mendoj se bota duhet ta harrojë faktin se Miley ishte Hannah Montana kur ajo ishte 16-vjeçare”, ka shtuar këngëtarja.

“Askush nuk e njeh atë, askush nuk e di se kush jam unë. Kështu është edhe me Selena Gomezin dhe Vëllezërit Jonas dhe të gjithë të tjerët që janë rritur në syrin e publikut. Ne jemi të rritur tani”.

Më Shumë

Moti sot, vranët dhe me borë

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore. Në zona të caktuara, pritet të...

Rita Ora pozon e zhveshur nga sauna (Foto)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është gati të publikojë këngën e saj të parë për këtë vit më 27 janar. “You Only Love...

Lajmet e Fundit