-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Miley Cyrus bën tatuazh qenin

cyrus-tatuazh-qenMiley Cyrus ka bërë tatuazh qenin që e la disa muaj më parë dhe në Instagram ajo postoi disa foto që tregonin si u realizua ky tatuazh.

Këngëtarja e bëri tatuazhin gjatë një feste në shtëpinë e saj në Los Angeles. Në foto 22-vjeçarja shfaqet e gjysmë e zhveshur.

Në muajin prill, qeni i Miley Cyrus u sulmua dhe u vra nga një kojotë. Para pak kohësh, Miley mori një qen tjetër duke thënë se është “gati të dashurojë përsëri”.

Më Shumë

Një stallë përfshihet nga zjarri në Zhur

Në fshatin Zhur të Prizrenit një person ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri stalla në të cilën kishte bagëtitë, ushqimin e bagëtive...

Para transferimit te Bayern, Cancelo ishte refuzuar nga Real Madrid-i

Real Madrid nuk kishte tentuar ta transferonte Joao Cancelo-n, sepse klubi nuk është interesuar për një përmirësim në krahun e drejtë, raporton Marca, duke...

Lajmet e Fundit