25.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

I lumtur me mbështetjen e PDK-së në Atmaxhë

thaqi me profinKyetari i PDK-së, Hashim Thaçi, votën për kandidatin për kryetar të Prizrenit, Ramadan Muja, kërkoi edhe në fshatin Atmaxhë.

“Fitoren e kryetarit Muja dhe të PDK-së e përcakton pjesëmarrja kaq masive e banorëve të Atmaxhës, dhe qeverisja e mirë që ka bërë në dy mandate”, tha Thaçi.Kandidati Ramadan Muja tha ndërkaq, se gjatë qeverisjes së tij,janë realizuar projekte të shumta në Komunën e Prizrenit.

“Të gjitha projektet e realizuara janë meritë dhe rezultat i diskutimit të hapur, duke pasur në epiqendër të vëmendjës politikat publike qe iu shërbejnë qytetarëve të Komunës së Prizrenit”.

Kandidati për Kuvendin e Komunes së Prizrenit, Kujtim Gashi,tha se në fshatin Atmaxhë janë realizuar shumë projekte. /PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Seanca e radhës së Kuvendit të Prizrenit: Fokus në menaxhimin e mbeturinave dhe dhënien e pronave komunale

Të enjten u mbajt mbledhja e radhës e Kuvendit të Prizrenit, ku u shqyrtuan dhe miratuan një sërë pikash të rendit të ditës. Pjesa më...

”Sezai Surroi” lokacioni më i mundur për zhvillimin e Superkupës

Sezoni i ri i garave në basketbollin kosovar pritet të fillojë më shpejtë se që u mendua. Siç raportoi AsistiOnline.com garat pritet të fillojnë me...

Lajmet e Fundit