16.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Marcelo mund të pensionohet nga futbolli

Marcelo është duke e menduar pensionimin nga futbolli.

Lojtari është larguar nga Real Madridi me parametra zero, por akoma nuk ka gjetur skuadër.

Sipas asaj që raporton Marca, me shumë gjasë braziliani nuk do të vijojë së luajturi, duke u dorëhequr nga sporti të cilit i dhuroi shumëçka.

Më parë u raportua se Lazio është e interesuar për të, mirëpo duket se ky afrim i lojtarit nuk ka qenë i njëmendtë.

Më Shumë

Haxhiu për rastin Dehari: Po hetohet nëse kamerat e sigurisë janë marrë me urdhër të Dhurata Hoxhës

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka marrë një pyetje nga deputeti i PDK-së, Hisen Berisha, në lidhje me epilogun e çështjes Dehari. Haxhiu ka thënë...

Rahovec: Një burrë sulmohet nga disa persona, bëhet për spital

Një person është sulmuar fizikisht të shtunën në Rahovec nga disa persona.   Viktima është në gjendje të rëndë dhe gjendet në spitalin rajonal të Gjakovës. Vëllai...

Lajmet e Fundit