14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Menaxheri i restorantit në Prizren e sulmon fizikisht punëtorin

Menaxheri i një restauronit në Prizren, ka sulmuar fizikisht punëtorin e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK të Prishtinës.

“Është raportuar se viktima mashkull K/Shqiptar është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti derisa ishte duke punuar në një restorant pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar- menaxher”, njofton Policia e Kosovës.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Gjendet i vdekur në banesë një person në Prizren

Një person është gjetur i vdekur në Prizren.Ai kishte ardhur nga mërgimi. Burimet nga Emergjenca kanë bërë me dije se bëhet fjalë për mërgimtarin A. V....

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça ka shënuar fitore në Therandë ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 85:91 (27:19, 28:26, 14:23, 16:23), në xhiron e 27-të të Prince Caffe...

Babait

Lajmet e Fundit