16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane

Kombëtarja e Italisë është në super formë në këtë Kampionat Europian dhe po bën një lojë të jashtëzakonshme. Italia siguroi kalimin e grupit me 3 fitore dhe pa pësuar asnjë gol.

Por jo vetëm futbollistët po japin spektakël për tifozët e tyre, pasi jashtë fushës janë modelet seksi që marrin gjithë vëmendjen. Tiofezet bukuroshe që mbështesin skuadrën e Roberto Mancinit, sigurohen që të dhurojnë spektakël për të gjithë.

 

 

Një ndër to është edhe Sofia Valleri. Kjo e fundit teksa shijon ndeshjet e këtij kampionati, nuk ndalet së publikuari fotografi të nxehta në rrjetet sociale.

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Modelja bukuroshe, një tifoze s*ksi e kombëtares italiane (FOTO)

Më Shumë

Zyrtare: Bie blloku A3 i KEK-ut, përkeqësohet gjendja energjetike

Brenda një muaji, është hera e tretë që blloku A3, bie nga funksioni. Siç raportoi dje Gazeta Nacionale, blloku A3 ka renë nga funksioni mbrëm...

Tom Hanks, i cili ka luajtur në 52 filma, thotë se ka bërë vetëm “katër filma shumë të mirë”

Tom Hanks i ka lënë fansat e tij të hamendësojnë pasi tha se ka bërë vetëm katër filma “shumë të mirë” në 30 vjet. Aktori...

Lajmet e Fundit