0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Vaksinohet Halil Kastrati: Zoti na faltë shëndetin të gjithëve

Humanisti, hoxha Halil Kastrati, është vaksinuar me vaksinën kundër virusit Covid-19.

Këtë e ka bërë të ditur vet Kastrati me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, duke ju uruar shëndet të gjithëve.

Ai ka bërë me dije se është vaksinuar me vaksinën “BioNTech Pfizer”.

“Edhe kjo u kry! #Pfizer Zoti na falte shendetin te gjitheve!”, ka shkruar humanisti Halil Kastrati.

Më Shumë

Dani Alves kërkon lirimin me kusht: Nuk kam frikë nga asgjë

Dani Alves kërkon lirim me kusht dhe flet nga burgu duke thënë “Do të pranoj çfarëdo që të vijë… Nuk kam frikë nga asgjë” Alves,...

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Lajmet e Fundit