16.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Moti sot me pak vranësira dhe intervale me diell

Sot do të mbajë mot kryesisht stabil, me pak vranësira dhe intervale me diell.

Sipas parashikimeve të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale të ditës pritet të sillen ndërmjet -2 dhe 0 gradë Celsiu, ndërsa ato maksimale mes 11 dhe 14 gradë Celsius.

Më Shumë

Dy të vrarë në një shkëmbim zjarri mes motoçiklistëve në New Mexico

Dy persona u vranë dhe gjashtë u plagosën nga një shkëmbim me armë zjarri gjatë një gare me motoçikleta në Red River, në veri...

Edona Kryeziu kërkon që AMF-ja në fshatin Xërxë të shndërrohet në QMF

Kuvendi Komunal i Rahovecit ka mbajtur sot seancë, në të cilën është debatuar për tema të ndryshme. Edona Kryeziu, asambliste e LDK-së në Rahovec, në...

Lajmet e Fundit