30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Mytaher Haskuka voton në ora 10: 00

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të Prizrenit, Mytaher Haskuka, voton në Shkollën Teknike “11 Marsi”, në ora 10:00.

Mytaher Haskuka dhe kandidati i PDK-së, Shaqir Totaj, nesër do të përballën në balotazh.

Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së

Presidenti amerikan Joe Biden do të bëjë thirrje për zgjerimin e Këshillit të Sigurimit të OKB-së gjatë një takimi të liderëve botërorë në New...

Rritet çmimi i naftës për 10 centë, ankohen fermerët

Çmimet e derivateve të naftës u rriten për afro 10 centë në ditët e fundit. Më së keqi këtë situatë përballen bujqit, të cilët...

Lajmet e Fundit