4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Neymari zbulon të ardhmen e tij

Neymari po shijon momentin e mirë tek PSG-ja, ku ishte protagonist me një asistim me takë në fitoren që ekipi i tij arriti ndaj Realit në Champions. Përveç paraqitjeve në fushë, 30-vjeçari ka dhënë dhe përgjigje për të ardhmen e tij.

Sulmuesi pati një bashkëdisedim me bashkëkombasin e tij Ronaldo “Fenomeni”, në të cilët tregoi destinacioni e mundshëm të tij.

“Dua të luaj në Amerikë për të paktë një sezon. Është një kampionat i shkurtër dhe mund të kesh 3 ose 4 muaj pushim. Kam dyshime për rikthimin tim në Brazil. Ndonjëherë mendoj të kthehem dhe ndonjëherë jo”, ka deklaruar Neymar.

Më Shumë

Marsela Çibukaj, fituese e festivalit ‘Kënga Magjike’

Fituese e edicionit të 23-të të festivalit “Kënga Magjike”  është Marsela Çibukaj. Ajo ka arritur të mbledhë në total 449 pikë. Këngëtarja garoi me...

Kurti: Në pranverë pritet të arrihet marrëveshja Kosovë – Serbi

Marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, që të kujton atë mes dy Gjermanive pas Luftës së Dytë Botërore, do të duhej të mundësojë integrimin e...

Lajmet e Fundit