17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Ngacmohet seksualisht një femër në Prizren

Një femër është ngacmuar seksualisht nga një burrë të martën, rreth orës 18:20, në Prizren.

Në raportin e Policisë nuk është raportuar për ndonjë të arrestuar për këtë rast, ndërsa bëhet e ditur së është njoftuar prokurori dhe rasti është nën hetime.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një i dyshuar i panjohur. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti nën hetime”, thuhet në raport.

Më Shumë

Prizren, arrestohen dy persona pasi shtien me armë zjarri në ahengun familjar

Policia e Kosovës ka arrestuar dy person në Prizren, pasi të njëjtit dyshohet se kishin shtënë me armë në aheng familjar. Në njoftimin e Policisë...

Fermerët e Anadrinisë eksportojnë rreth 1 miliion kg speca në BE

Kushte të favorshme për bujqësi po vlerësohet të ketë rajoni i Anadrinisë. Fermerë të kësaj ane tashmë kanë nisur eksportin e produkteve të tyre...

Lajmet e Fundit