25.8 C
Prizren
E mërkurë, 4 Tetor, 2023

Nico and Vinz, në krye të Top Listës britanike

Nico and VinzDyshja nga Norvegjia, Nico and Vinz, kanë arritur në krye të top listës britanike të këngëve të dielën, me këngën e tyre, “Am I Wrong”, raporton Reuters.

“Am I Wrong” e ka tejkaluar edhe suksesin grupit, “Magic!” që ishte në krye të të njejtës top listë javën e kaluar.

Dyshja që vjen nga Osloja, e kanë marrë pozitën e parë pas publikimit të këngës në Mbretërinë e Bashkuar, duke e larguar nga pozita e parë këngën “Rude” të grupit “Magic!”.

Në pozitën e tretë sipas të dhënave të kompanisë britanike që merret me krijimin e top listës së këngëve javore, janë grupi “OneRepublic” të cilët janë bërë pjesë e listës me këngën “Love Runs Out”.

Reijnders pritet të largohet nga Milani për 50 mlionë euro

Kryevepër nga Furlani, Reijnders largohet nga Milani për 50 mlionë euro. Lajm bombastik, Tijjani Reijnders largohet nga Milani. Mesfushori holandez, Tijjani Reijnders u transferua nga AZ...

Kur duhet t’i lëvizini një orë pas akrepat e orës

Edhe pse Bashkimi Evropian para disa vitesh njoftoi se do të shfuqizonte orën verore dhe dimërore dhe do të miratonte një të unifikuar, kjo...

Lirikë stine

Lajmet e Fundit