15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Një fëmijë dërgohet pa shenja jete në QMF-në e Malishevës

Një fëmijë është dërguar pa shenja jete në Qendren e Mjekësisë Familjare në Malishevë.

Rasti ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:55.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar, njofton raporti 24 orësh i policisë .

Me vendim të prokurorit i cili ka qenë në dalë në vendin e ngjarjes trupi i pajetë i viktimës është dërguar në obduksion.

Rasti në hetime.

Më Shumë

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

“Mat Moto” nga Mitrovica sjell motoçikleta elektrike! Koha e mbajtjes së baterisë: Nga 27 deri në 50 km. Për 3 veta. Kapaciteti i ngarkesës:...

Fisichella: Schumacher është Maradona i F1

Ish-piloti i F1, Giancarlo Fisichella ka folur për Michael Schumacher, duke bërë një krahasim me një tjetër të madh dhe kampion, por të futbollit,...

Lajmet e Fundit