20.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Një person bie nga kulmi i shtëpisë në Gjonaj të Hasit – lëndohet rëndë

Një person nga fshati Gjonaj i Hasit ka kërkuar ndihmë mjekësore në spitalin e Prizrenit, pasi që ishte rrëzuar nga kulmi i shtëpisë, ku ishte duke kryer disa punime, shkruan PrizrenPress.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 16:00.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, për shkak të lëndimeve të rënda trupore, viktima është transportuar për tretman të mëtutjeshëm në QKUK.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sot fillon rrugëtimi i Kosovës për Euro 2024

Sot (e shtunë) fillon rrugëtimi kualifikues i Përfaqësueses së Kosovës për Kampionatin Evropian që zhvillohet në vitin 2024 në Gjermani. Dardanët do të përballen me...

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit