9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Vjedhje e rëndë në Lubizhdë të Prizrenit

Një person ka raportuar në polici se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në banesën e tij dhe kanë vjedhur stoli ari dhe pajisje elektrike, shkruan PrizrenPress.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:44, në fshatin Lubizhdë të Prizrenit.

Rasti është duke u hetuar nga njësitë policore. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Arrestohen dy persona në Prizren, penguan policët në detyrë

Policia e Kosovës ka arrestuar dy person në Prizren, pasi që dyshohen se kanë penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrave. Rr. Traziti i Ri,...

Pas publikimit në media i kërkuari për ngacmim në Prizren vetëdorëzohet në polici

Policia e Kosovës  ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për të lokalizuar vendndodhjen e një personi të dyshuar për ngacmim, raporton Gazeta Sinjali. Përmes një njoftimi...

Lajmet e Fundit