1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Një tjetër shqiptare përkrah Leonardo Di Caprio-s?

h5_1Një tjetër modele shqiptare duket se do të jetë përkrah aktorit Leonardo Di Caprios. Heidi Lushtaku, bukuroshja 23- vjeçare, që vite më parë la Kosovën së bashku me familjen dhe u vendos në Zvicër, ka konfirmuar lajmin që do të luajë një film ku pjesëmarrës është edhe Di Caprio.

“E vërteta është që nuk kam të drejtë të jap informacione e të flas për atë film. Mundem vetëm të tregoj se Leonardo Di Caprio ka lidhje me këtë film, ku unë kam rolin e protagonistes. Jam shumë krenare”, është shprehur 23 vjeçarja .

Lushtnaku ka pozuar për disa firma të huaja. Mes tyre edhe për Luis Vuitton.

Më Shumë

Server: Marrëveshja e Ohrit nuk pati ndonjë përmbajte të madhe

Njohësi i çështjeve politike njëherësh profesor në Universitetin `John Hopkins` në SHBA, Daniel Server në një lidhje të drejtpërdrejtë në RTK tek `Lajmet e...

Kurti: Pala serbe po i ik nënshkrimit të marrëveshjes

Kryeministri Albin Kurti ka konfirmuar se sot në Ohër është arritur marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë mbi ankesin e marrëveshjes mbi propozimin evropian.   Megjithatë i...

Lajmet e Fundit