13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Nora Istrefi bën gjimnastikë me të dashurin

Nora-Roberti-gjimnastikeNora Istrefi dhe i dashuri i saj Roberti siç duket po kalojnë një kohë të bukur sëbashku.

Këngëtarja ka postuar në Instagramin e saj një foto në breg të detit ku tregon gjimnastikën që po bën me të dashurin e saj.

Më Shumë

Koalicioni LVV – AAK, valë – valë, veç sa s’ka dalë

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Bisedimet e koalicionit Zajebnicë për Asociacion: Albin Kurtit nuk po ia do ta nënshkruaj Marrëveshjen për Normalizim të marëdhënieve me...

Totaj fton konferencë të jashtëzakonshme

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka ftuar një konferencë të jashtëzakonshme. Konferenca mbahet sot në orën 15:00, në Shtëpinë e Bardhë. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/

Babait

Lajmet e Fundit