-4.2 C
Prizren
E martë, 25 Janar, 2022

“Nuk kam dashur të ndodhë”, Einxhel ndryshon kaq shpejt mendje për lidhjen me Dj Dagz?!

Moderatorja Einxhel Shkira dhe DJ Dagz, pas shkëmbimit të puthjes së tyre të parë janë shfaqur më të afërt me njëri-tjetrin, teksa dyshja tashmë mund të quhet pa pasur frikë çifti më i ri i shtëpisë së “Big Brother”.

Por moderatorja ka pasur herë pas here kontradikta me veten, pasi e kemi parë duke biseduar me shoqen e saj aty brenda Beniadën ku i ka shfaqur pendim për puthjen e parë që pati me Dj Dagz. Në fakt ky nuk ka qenë i vetmi veprim i saj që tregon se akoma nuk është gati të ketë një lidhje brenda shtëpisë.

Gjatë bisedës së bërë me Monikën i thotë: “Po është e vërtetë që Dagz-i më bën të ndjehem shumë mirë, kaloj shumë mirë me Dagz-in por unë nuk kam dashur që kjo gjë të ndodhë.”

Ndërsa Monika i është kthyer duke i thënë se: ” Nuk e ke as ti në dorë e as Dagz-i”.

Einxhel: “Mendoja se e kisha në dorë”.

Monika: “ Siç i mendojmë ne gjërat e na dalin jashtë kontrollit .Nuk bën dot matematikë me gjërat”.

Einxhel: “Nuk ishte matematikë, aty do ishim dhe jashtë. Vetëm dy muaj janë o Monikë”.

Mesa duket moderatorja ësht penduar për veprimet e ndodhura brenda shtëpisë së “Big Brother” pasi ajo e ka thënë dhe herë tjetër që lidhjet e saj i mban private, ndryshe nga kjo e fundit që është ndjekur nga një publik i tërë.

Më Shumë

Masat e reja antiCOVID, dhjetëra qytetarë të Shqipërisë kthehen mbrapsht në Morinë

Një numër i madh udhëtarësh janë kthyer sot paradite në Morinë duke mos u lejuar të futen në Kosovë për shkak të rregullave të...

Benzema: Ai që kritikon Messin nuk di asgjë rreth futbollit

Karim Benzema ka dhënë disa komente lidhur me Lionel Messi, dikur rivalin e tij më të frikshëm. Ylli francez i Real Madrid, Karim Benzema po...

KMDLNj: Kërkesa e ZRRE-së rrezikon mbijetesën e qytetarëve

Nga Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut (KMDLNj) po thonë se kërkesa e Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRRE) për...

Çifti “ngjiten” duke bërë seks, largohen me batanije nga banesa për në spital

Kjo ngjarje e rrallë ka ndodhur në një fshat të Afrikës. Siç shkruanin mediat lokale atje, ky nuk është fenomen edhe shumë i rrallë në...

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një person ka vdekur në Prizren. Sipas njoftimit nga Policia, i njëjti jetonte vetëm dhe është gjetur nga të afërmit pa shenja jete. Në vendin...

Ndryshon moti në Kosovë, fillon prapë bora dhe shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët në vendin tonë, raporton...

Gastronomia lejohet të punojë vetëm deri në ora 21:00

Si pasojë e rritjeve të rasteve me virusin COVID-19, Qeveria e Kosovës ka marrë vendim për shtrëngimin e masave anti-COVID në vend. Ndër masat e...

Totaj u kërkon drejtorëve angazhim në punë

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, me prezencë të gjithë kabinetit të drejtorëve komunalë, ka mbajtur mbledhjen e radhës, në të cilën ka...

Mbi 2 mijë të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës informon se nga 9.194 testime, 2.050 qytetarë kanë rezultuar pozitiv...

Hajnat ia vjedhin armën një qytetari në Gjonaj të Hasit

Një qytetari nga fshati Gjonaj në Prizren, mbrëmë dyshohet se persona të panjohur ia kanë vjedhur një armë në shtëpinë e tij. Sipas Policisë, viktima...

Detaje të reja të aksidentit me autobus në Kroaci ku humbën jetën 10 kosovarë

Prokuroria komunale në Slavonski Brod ka ngritur aktakuzë kundër një shtetasi të Kosovës për aksidentin e rëndë në verën e kaluar, ku vdiqën 10...

Qytetarët e Shqipërisë revoltohen pasi ju kërkohen 3 doza për të hyrë në Kosovë: Turp, 30 euro me u fut në tokën tonë

Për të dytën ditë me radhë dhjetra qytetarë të Shqipërisë janë duke u kthyer në kufi në Morinë të Kukësit për shkak të vendimit...

Zyrtare/ Sevilla arrin marrëveshje për transferimin e Martial-it

Klubi i Sevilla-s e ka mposhtur konkurrencën e Juventus-it për të fituar shërbimet e futbollistit të Manchester United, Anthony Martial. Sipas asaj që raportojnë mediat...

Genoa emëron trajnerin e ri

Vetëm pak ditë pasi shkarkoi nga detyra Andry Shevchenko-n, klubi italian, Genoa, ka emëruar si trajner të skuadrës, gjermanin Alexander Blessin. Blessin nuk është shumë...

1840 tiketa trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë, Policia ka shqiptuar 1840 tiketa trafiku. Sipas raportit janë shkaktuar 32 aksidente trafiku me dëme materiale e...

Zhduken dy të mitura në Prizren

Dy meshkuj kosovarë në Prizren kanë njoftuar policinë se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e...

Lajmet e Fundit