35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

Olta ka vendosur t’i ‘çmend’ ndjekësit, një mami më ‘hot’ zor se keni parë

Olta Gixhari vazhdon të jetë një personazh shumë i përfolur në publik.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Olta Gixhari është e martuar me Dorin dhe ka edhe një djalë që quhet Amar.

Ajo sot ka publikuar një pamje, me të cilën duket se ka vendosur t’i ‘çmend’ ndjekësit e saj, sepse po duket shumë atraktive./ORAinfo/

Më Shumë

Shërbimi i Kardiologjisë në Spitalin e Prizrenit forcon bashkëpunimin me Klinikën e Kardiologjisë së QKUK-së

Dr. Narqize Arënliu Hoxhaj, drejtoreshë ekzekutive, së bashku me drejtorin mjekësor, Dr. Hasan Arzuallxhiu dhe drejtorin e infermierisë, Bsc. Fevzi Xhemali, së premtes, në...

Temperaturat deri në 38 gradë sot në Kosovë

Për sot parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Kujdes! Rreziku i dehidrimit dhe goditjës së nxehtësisë nëse qëndroni jashtë...

Lajmet e Fundit