Modelja e njohur, Oriola Marashi ka marr vëmendje sërish me imazhet provouese.

Bukuroshja shqiptare ka sjellur një fotosesion të ri për fansat në Instagram, teksa në fokus ishte fiziku i saj i përsosur.

E veshur në bikini me printe leopard dhe çizme të gjata të ngjashme dhe me model të lidhëseve përpara, Oriola dukej më në formë se kurrë më parë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

“Fantazi e ëmbël zemër”, ka shkruar Oriola në mbishkrimin e imazhe ndërsa u vërshuan nga komente të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë që Oriola e cila konsiderohet si një prej modeleve më të bukura shqiptare vazhdimisht nxit imagjinatën e admiruesve të saj me poza të tillë.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Ndërkohë, ajo mbetet e angazhuar me projekte dhe fotosesion të ndryshme për marka si vendore ashtu edhe ato ndërkombëtare.

Vlen të theksohet se modelja prej vitesh Oriola është imazh i kompanisë së modeleve “Guess”. /Telegrafi/