26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Pasi e gjobiti, shoferi në Suharekë kërcënon policin përmes rrjeteve sociale

Një person në fshatin Peqan të Suharekës është arrestuar, pasi që i njëjti, pas pranimit të një tikete kundërvajtje, ka kanosur zyrtarin policor përmes rrjeteve sociale.

Personi më pas është intervistuar dhe liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen e së premtes.

Më Shumë

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Sot Ferizaj-Liria, cila skuadër do të jetë pjesë e Superligës?

Stadiumi “Zahir Pajaziti” sot do të presë duelin mes Ferizajt dhe Lirisë së Prizrenit. Ferizajasit dhe prizrenasit do të përballen në sfidën e barazhit për...

Lajmet e Fundit