22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Porno-aktorja kërkon votën për prefekt të qytetit

NikkiBenz-pornostare1Nikki Benz, një porno-aktore e famshme, është anëtarja më e re në garën për të paren e qytetit të Torontos.

Pasi këtë qytet të madh kanadez për disa vite e ka udhëhequr kontroversi Rob Ford, i njohur për ekseset e tij me drogën, alkoolin, sharjet, kërcënimet dhe rrahjet, Nikki është njëra prej 55 kandidateve të cilët do të mundohen të ulen në ulësen kryesore të Torontos, ku garon edhe në kloun i vërtetë.

“Ndërrojeni Fordin me Benzin”, është slogani i veteranes 32-vjeçare të pornografisë, e cila në bagazhin e vet deri më tani ka 217 filma për të rritur. Kandidimi i saj promovohet edhe nën sloganin “Kandidatja më seksi për prefektin e Torontos”.

NikkiBenz-pornostare“Mund ta udhëheq shumë mirë qytetin. Nëse Rob Ford mund ta udhëheq qytetin, atëherë mundem edhe unë”, thotë Nikki, programi zgjedhor i së cilës përfshinë edhe zvogëlimin e tatimit dhe sjelljen e industrisë pornografike në Toronto.

Nikki ka zbukuruar ballinat e shumë revistave erotike, duke përfshirë edhe ‘Penthouse’, ndërsa është fituese e tri çmimeve për interpretimin më të mirë në filma pornografik, duke përfshirë edhe atë për treshen më të mirë.

Më Shumë

Shqipëria sonte debuton në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll sonte (e shtunë) e fillon rrugëtimin në Kampionatin Evropian “Euro 2024”. Në “Signal Iduna Park” të Dortmundit, kuqezinjtë do të...

Broja: Dua që emri im të mos harrohet kurrë

Sulmuesi Armando Broja është një nga lojtarë më të mirë që ka Kombëtarja e Shqipërisë. Sulmuesi i Shqipërisë, në një intervistë për “Gazetta dello...

Lajmet e Fundit