16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Prizren, gjendet një trup i varrosur në mënyrë të pazakontë

Të shtunën në Prizren gjatë mihjes në varreza për të hapur një varr për një rast vdekje, punetorët kanë vërejtur një trup të veshur me rroba.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, trupi i pajetë ka qenë i mbështjellë me batanije dhe i varrosur pa dërrasa dhe pa gjësende tjera.

“Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë përkatëse policore. Hetimet në lidhje me rastin do t’i kryejë njësia për hetimin e krimeve të luftës”, thuhet në raport./ PrizrenPress.com

Më Shumë

Një numër i ushtarëve turq nisen drejt Kosovës

Një numër i ushtarëve turq janë nisur drejt Kosovës. Kjo si përforcim për misionin e KFOR-it. Konfirmimi bë nga Ministria e Mbrojtjes ë Turqisë. Në njoftimin e...

U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Ditën e djeshme Kryefjala .com zbuloi se Jurgena dhe Luizi janë ndodhur në një nga parukieritë e famshme në Kryeqytet. Në të njëjtën ditë...

Lajmet e Fundit