9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Prizren/ Hajnat ia vjedhin veturën

Një person ka raportuar se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se ngjarja ka ndodhur të enjten, në Prizren.

Siç thuhet në raport, njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe rasti vazhdon të hetohet.

“Prizren 05.05.2022 – 01:00-08:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij me targa vendore. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Më Shumë

Kalon në Komisionin për Arsim Projektligji për Provimin e Maturës, Nagavci: Evidentohet mundësia për të kopjuar

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Arbërie Nagavci, ka deklaruar se nxënësit të së njëjtës klasë do të shpërndahen në Provimin e Maturës,...

Vdes 41-vjeçari pasi u godit nga rryma elektrike teksa po peshkonte në Romajë

Një person ka vdekur sonte në Spitalin Rajonal të Prizrenit, pasi derisa ishte duke peshkuar me gjenerator elektrik, në fshatin Romajë, ishte goditur nga...

Lajmet e Fundit