11.8 C
Prizren
E enjte, 30 Mars, 2023

Provokimi i Sheila Haxhiraj

sheilaAjo është bërë e famshme për fitimin e X Factor.

Dhe, tashmë po përpiqet që të krijojë një karrierë të suksesshme si këngëtare.

Por, për ta bërë këtë, duhet që të jesh prezente gjithmonë në media.

Dhe, duket se Sheila Haxhiraj e ka mësuar këtë gjë dhe si të jetë prezente.

Ajo ka postuar disa foto vërtet të nxehta, duke treguar se përveçse e talentuar, ajo është edhe një vajzë shumë seksi.

Më Shumë

Lajmet e Fundit