11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

PSG-ja e do Neymarin jashtë

Paris Saint-Germain po do që ta largojë Neymarin nga klubi.

Ata janë gati ta vendosin përfaqësuesin e Brazilit në listën për transfere, sipas Foot Mercato.

31-vjeçari raportohet se u kishte bërtitur kolegëve të tij, Vitinha dhe Hugo Ekitike, në disfatën 3:1 në Ligue 1.

Mësohet se po ashtu raportet midis tij dhe Kylian Mbapes vijojnë të mos jenë të mira dhe kjo po e prish atmosferën e klubit.

Më Shumë

Arsenali e lartëson Granit Xhakën

Tre gola në tri ndeshje, Arsenali e lartëson Granit Xhakën Granit Xhaka është duke kaluar nëpër një formë kulmore të karrierës. Ylli kosovar po shkëlqen në...

Lëndohet një punëtor në Landovicë të Prizrenit

Një punëtor është lënduar dje në fshatin Landovicë të Prizrenit. Ai është dërguar për trajtim mjekësor në spital. Policia po e heton rastin, përcjell “PrizrenPress”. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ Fsh. Landovicë,...

Babait

Lajmet e Fundit