19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Psy dhe Snoop Dog vijnë me duetin “Hangover”

Psy-HangoverPsy rikthehet me versionin hip hop me “Hangover” së bashku me reperin amerikan, Snoop Dog.

Pas më shumë se 2 miliardë klikime në Youtube me suksesin global të hitit “Gangnam Style”, këngëtari koreano-jugor ka vendosur të hedhë hapat për një tjetër sukses. Video është bërë publike më 8 qershor dhe ka marrë më shumë se 26 milionë klikime.

Videoja është një koncentrat i elementeve që e dallojnë këngëtarin PSY duke filluar nga koreografia, kostumet dhë gjithë performanca.

Më Shumë

Zafir Berisha: Kurban Bajrami, festë e respektit dhe solidaritetit

Kryetari i NISMA Socialdemokrate në Prizren, Zafir Berisha, ka vizituar Këshillin e Bashkësisë Islame në Prizren për të shprehur respektin për festën e Kurban...

Pandeli Majko: Privilegj i madh të pranoj titullin ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit i ka ndarë të premten titullin “Qytetar Nderi” i Rahovecit ish-kryeministrit të Shqipërisë, Pandeli Majko. I pranishëm në këtë ceremoni ishte edhe...

Lajmet e Fundit