1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Pushimet seksi të Argjentina Ramosaj

argjentina ramosajKëngëtarja me origjinë nga Kosova, Argjentina Ramosaj, është duke kaluar pushimet në bregdetin shqiptar së bashku me të dashurin e saj.

Në fotot e publikuara nga vetë Argjentina vihet re format perfekte dhe seksi të këngëtares

Më Shumë

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Lajmet e Fundit