3.8 C
Prizren
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Rahovec: Përfshihet nga zjarri kati i sipërm dhe kulmi i një ndërtese gjashtëkatëshe

Të mërkurën rreth orës 17:50 është raportuar se në Rahovec, zjarri ka përfshirë katin e sipërm dhe kulmin e një ndërtese 6 katëshe, raporton PrizrenPress

Policia e Kosovës ka njoftuar se në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit dhe të njëjtit e kanë shuar zjarrin.

“Në shkaqet e shpërthimit të zjarrin nuk dihen”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.

Sipas Policisë, nuk raportohet për të lënduar. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Molliqaj: Targat janë katalizator i Asociacionit, jemi kundër planit franko-gjerman – Zgjidhja e vetme është korrigjimi i kufijve

Kryetari i Partisë Socialdemokrate (PSD), Dardan Molliqaj, ka thënë se janë kundër planit franko-gjerman, pasi si i tillë nuk ka njohje reciproke me Serbinë,...

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Lajmet e Fundit