-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ramushi me Anitën shkel Majën e Pashallarëve në Suharekë (Foto)

Ramushi me Anitën1Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili është nominuar si kandidat për Kryeministër nga koalicioni LDK, AAK dhe Nisma, ka vendosur të vizitojë majën më të lartë të Komunës së Suharekës.

Në fakt, Haradinaj ka shkuar bashkë me gruan e tij, Anitën, në Majën e Pashallarëve.

Ramushi me Anitën2Fotot e vizitës i ka publikuar Anita në Facebook.

“Ne nje kohe prej afro 3 ore nga fshati Mushtisht kemi ngjit majen me te larte te Komunes se Suharekes e njohur si Maja e Bajraktarit ose edhe Maja e Pashallareve!”, ka shkruar Anita.

Më Shumë

Malisheva, Gjilani dhe Behari kalojnë e çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Malisheva, Gjilani dhe Behari janë tri ekipet tjera që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinalen e Kupës së Kosovës në futboll.   Malisheva ka mposhtur Fushë...

Koeficienti / “Mjekë, policë, arsimtarë, prokurorë, KQZ” – 18 kërkesa në Avokatin e Popullit që t`i drejtohen Kushtetueses

Tetëmbëdhjetë ankesa deri tashmë janë dërguar vetëm për një javë në institucionin e Avokatit të Popullit, ku institucione të ndryshme po kërkojnë që Ligji...

Lajmet e Fundit