3.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Raportohet se është marrë nga Specialja eprori i UÇK-së, Sadik Halitaj

Po raportohet se është marrë nga Gjykata Speciale, Sadik Halitaj, shkruan Gazeta Express.

Njoftimi është dhënë nga OVL-UÇK-Nëndega Mushtisht.

Ata kanë uruar që ai të lirohet shpejtë.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Njoftimi i plotë:

MARRJET PËR NË HAGË VAZHDOJNË!

Sot më 07 Nëntor 2023 e moren Komandantin e ZOP Sadik Halitjaha!

Kjo marrje nuk ishte sikur të tjerat, nuk ishte nga Prokuroria Speciale, por nga Gjykata!

Urojm të ja dal për se mbari Komandanti që kurr në jet nuk njohu deshtim!

Si në Luft ashtu në paq përher gardian i Atdheut!

I urojm shendet vullnet dhe Suksese në këto perballëje të pa drejta e të pa barabarta!

Urojm dhe Shpresojm të dalësh sfidues dhe me nder!

Njoftojn Familjaret!

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Bandat kriminale vrasin ish-ushtari i UÇK-së në Francë

Është vrarë në moshën 55 vjeçare ish-ushtari i UÇK-së, Veli Sadiku nga fshati Rashan. Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur mbrëmë...

Murati: Për vitin 2024 komunat do të kenë mbështetje rekord me buxhet

Ministri i Financave, Hekuran Murati ka njoftuar se për vitin 2024 komunat do të kenë mbështetje rekord me buxhet. “Për 2024, komunat do të kenë...

Lajmet e Fundit