0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Ronaldo dhe Irina, një xhiro me helikopter

127270Superylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo po kalon pushime të mbara pas dështimit me Portugalinë e tij në Botërorin “Brazil 2014”. “Topi i Artë”, i shoqëruar nga e dashura e tij Irina Shayk dhe të afërm të tjerë, po relaksohet në ishullin grek Mykonos.

Ronaldo ka postuar një foto në Instagram ku është bashkë me supermodelen ruse pranë bordit të një helikopteri, ndërsa sipër shkruan “morning ride” (xhiroja e mëngjesit).

CR7 është një prej futbollistëve më të pasur në botë, me një rrogë faranoike nga Real Madrid dhe përfitime të shumta nga sponsorat, ndaj dhe disa javë pushimesh luksi nuk janë aspak problem.

Më Shumë

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

Moti sot, vranët dhe me borë

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe kohë pas kohe pritet të ketë reshje lokale bore. Në zona të caktuara, pritet të...

Lajmet e Fundit