16.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Rrah babanë në Rahovec

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Rahovec, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht babanë e tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Me këngët e tij, mbrëmë u kujtua Muharrem Qena, artisti që vazhdon të inspirojë

Me këngët e tij por të performuara nga muzikantë të skenës alternative, mbrëmë u kujtua njëri nga artistët më të mëdhenj të kulturës në...

NBA gjobit Anthony Edwards me 40,000 dollarë për komente homofobike

Ylli i Minnesota Timberwolves, Anthony Edwards u gjobit me 40,000 dollarë nga NBA të martën për komentet homofobike që ai bëri në llogarinë e...

Lajmet e Fundit