18.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Salah me stil të ri të flokëve (Foto)

Ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah, e ka ndërruar stilin e tij të flokëve.

Ky ndryshim ka habitur tifozë të shumtë dhe ka shkaktuar reagime të shumta nga ana e tifozëve në rrjete sociale.

Salah e ka mbajtur të njëjtin stil të flokëve që nga kthimi i tij në Premierligë në vitin 2017 dhe ai stil i flokëve ishte bërë pjesë kyçe e imazhit të tij për tifozët.

Egjiptiani e shfrytëzoi llogarinë e tij në Instagram për ta publikuar një fotografi me stilin e ri të flokëve, që i la tifozët të befasuar.

28-vjeçari i ka shkurtuar dukshëm flokët anash dhe disa tifozë u shprehën të zhgënjyer me këtë ndryshim, duke shkruar se duan ta shohin sërish lojtarin e tyre të zemrës me stilin e tij “ikonik”.

Më Shumë

Të dyshuarit në Prizren i gjenden pushkë e pistoletë në kulmin e shtëpisë

Policia e Kosovës (PK) njofton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një të dyshuari në Lubizhdë të Prizrenit, kanë gjetur dhe sekuestruar një pushkë...

Macron: Javët në vijim do të kemi vendime të qarta për situatën në Kosovë

Presidenti francez Emmanuel Macron tha të enjten se kishte folur me kancelarin gjerman Olaf Scholz dhe se të dy kishin diskutuar dhunën aktuale në...

Lajmet e Fundit