6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Sambora mund të ribashkohet me Bon Jovin

Richie Sambora ka thënë që ekziston mundësia që ai të ribashkohet me Bon Jovin vitin e ardhshëm.

Sambora ishte bërë pjesë e bendit të lartpërmendur më 1983-ën, dhe i kishte bashkë-shkruar shumicën e hiteve më të mëdha.

Mirëpo, ai ishte larguar më 2013, në fillim të turneut Because We Can, duke thënë që ka nevojë për pushim dhe për t’u marrë me disa probleme familjare.

“Ekziston mundësia. Po flasim nga pak,” ka thënë Sambora në Music Industry Trusts Award në Londër këtë javë, sipas mediumit britanik, Metro.

Më Shumë

Vdekja e 17-vjeçarit të Trepça ’89, Agim Ademi dhe lojtarët e dy ekipeve shkojnë te Spitali i Prizrenit

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, është duke qëndruar tek Spitali i Prizrenit pas vdekjes së futbollistit 17-vjeçar të Trepça ’89....

REL: Vendimi për vizat, të mërkurën në rend dite

Miratimi i vendimit për liberalizimin e vizave për Kosovën pritet të jetë të mërkurën në rend dite në takimin e ambasadorëve të BE-së, në...

Moti për sot

Lajmet e Fundit