19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Sherri jashtë diskotekës në Itali, 21-vjeçari shqiptar përplas me makinë të dashurën

Një 21-vjeçar shqiptar ka përfunduar në pranga pasi ka aksidentuar me dashje të dashurën e tij kur doli nga një diskotekë në zonën e Bolzanos të Italisë.

Pas kësaj ai është larguar teksa e reja, e cila është rreth 20 vjeç, u shpëtua dhe u dërgua në spital ndërsa ka pësuar një frakturë në kockën e gjoksit.

Vajza e ka denoncuar shqiptarin, për të cilin ka thënë se e ka keqtrajtuar prej disa kohësh.

21-vjeçari, me iniciale G.F., u arrestua të martën. Gjatë marrjes në pyetje ai nuk ka folur për agjentët. Megjithatë, policia e akuzon atë për vrasje me dashje dhe keqtrajtim.

Më Shumë

Falet namazi i Kurban Bajramit, ftesë për vepra të mira e solidaritet

Manifestimi qendror për territorin e Kosovës, kushtuar kësaj feste, u mbajtë në “Xhaminë e Madhe” në Prishtinë. Myslimanët në tërë botën, ashtu edhe në Kosovë,...

Policia shqipton mbi 1 mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1506 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit