16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Shpërthen bombola e gazit, 12 të lënduar në një fshat të Rahovecit

Një bombolë gazi ka shpërthyer pasditën e sotme në një fshat të Rahovecit.

Indeksonline merr vesh se ngjarja ka ndodhur në një qebaptore në fshatin Ratkoc të Rahovecit.

Informacionet e para thonë se bëhet fjalë për 12 të lënduar, të cilët janë dërguar në qendrën me të afërt spitalore.

Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë rast./Indeksonline/

M

Abdixhiku: Atë që fituam në Banjskë, ta fitojmë në politikë dhe diplomaci

Kështu ka thënë ai nga foltorja e Kuvendit, ku po diskutohet rreth votimit të një rezolutë të përbashkët që e dënon sulmin terrorist të...

Plas te Napoli, Osimhen gati të largohet nga klubi

Victor Osimhen ka hequr pothuajse të gjitha fotot e tij me fanellën e Napoli-t nga llogaria e tij në Instagram, pas videove të TikTok...

Lajmet e Fundit