3.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Sot ndeshen Ballkani dhe Prishtina

Ballkani dhe Prishtina sot zhvillojnë ndeshjen e fundit në kuadër të stinorit vjeshtor në Albi Mall Superligë.

Ndeshja zhvillohet nga ora 13:00 në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Kjo sfidë ishte planifikuar të zhvillohet në xhiron e 14, por ishte shtyrë.

Më Shumë

Lëndohet një punëtor në vendin e punës në Korishë të Prizrenit

Në fshatin Korish të Prizrenit, një person derisa po punonte, ka rënë nga lartësia. Viktima është dërguar në spital për trajtim mjekësor dhe në vend...

Vetëvendosje: E ritheksojmë, jemi kundër themelimit te Asociacionit

Zyrtarë të lartë të Vetëvendosjes, Sekretari Organizativ, Alim Rama dhe ministri i Kulturës, Hajrulla Çeku kanë takurar drejtorin e FES që pritet sot të...

Lajmet e Fundit