0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Super të pasmet e Albana Osmanit

albanaAlbana Osmani është një nga prezantueset e njohura të Top Channel.

Por, përveç kësaj, ajo është edhe një femër shumë seksi.

Dhe, këtë e tregon shpesh herë duke postuar foto nëpër rrjetet sociale.

Këtë radhë ajo ka bërë një “belfie” shumë seksi, duke ekspozuar të pasmet e saj.

Që, duhet thënë se janë super.

Më Shumë

Samiti i UEFA: Rusia mbetet e përjashtuar

Klubet ruse të futbollit dhe ekipi i tyre kombëtar nuk do të mund të marrin pjesë në garat evropiane për sa kohë që lufta...

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

Lajmet e Fundit