7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Të enjten Kuvendi diskuton për Trustin

Kryesia e Kuvendit ka vendosur në mbledhjen e sotme për caktimin e tri seancave të ardhshme të Kuvendit të Kosovës.

E para do të jetë nesër (e martë) në orën 13:00 ku do të bëhet vazhdimi i pikave të mbetura nga seancat e kaluara, derisa seanca e re do të mbahet të enjten më 16 qershor, duke filluar nga ora 10:00. Në këtë seancë do të diskutohet për Trustin.

Më Shumë

Një person në Prizren thotë se dikush ia ka vjedhur veturën, rasti po hetohet

Një person në Prizren ka raportuar se dikush ia ka vjedhur veturën që e kishte parkuar në rrugën “Ali Dida”. “VJEDHJE E VETURËS- Rr. Ali...

Aksident në autostradën Prishtinë-Prizren, policia dhe ambulanca në vend të ngjarjes

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të...

Lajmet e Fundit