13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Tottenham nuk dorëzohet, përgatit një ofertë të re për Zaniolon

Antonio Conte kërkon me çdo kusht të ketë nën urdhërat e tij këtë sezon te Tottenham edhe yllin e Romës, Nicolo Zaniolo.

Sipas Calcio MercatoWeb, “spurs” po përgatisin një tjetër ofertë për sulmuesin italian, me të cilën do të tentojnë të bindin skuadrën e Romës,

Në krahun tjetër ekipi romak duket i palëkundur në kërkesat e tyre, pasi kërkon plot 50 milion euro për të lënë të lirë lojtarin.

Ndërkohë për shërbimet e Zaniolos mbetet po ashtu i interesuar edhe skuadra e Chelsea.

Më Shumë

Me shumë gjasë, Kosova pa viza me 13 tetor

Pas më shumë se një dekade angazhim, premtime, gaz lotsjellës në Kuvendin e Kosovës dhe protesta masive në sheshet kryesore të Prishtinës, shteti më...

Punime në rrjet/ Këto fshatra të Prizrenit nuk do të kenë rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 30.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. Nga NS...

Lajmet e Fundit