20.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Tri vetura përfshihen në një aksident në Prizren, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku në Prizren.

Policia njofton se në aksident janë përfshirë tri vetura.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri nga vozitësit si dhe katër (4) bashkudhëtarë në automjetet e ndryshme, prej tyre dy femra të mitura”, njofton PK.

Personat e lënduar kanë marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit./PrizrenPress.com/

Vidhet një veturë në Nashec të Prizrenit

Një veturë është vjedhur  në fshatin Nashec të Prizrenit. Policia po e heton rastin. Nashec, Prizren. 25.09.2023 - 02:45. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga...

Pronari i Golden Eagle kërkon të themelohet fondi për Policinë e Kosovës: Do të ndaj 30 mijë euro

Pronari i kompanisë Golden Eagle, Shaqir Palushi ka kërkuar që të themelohet urgjent Fondacioni për Policinë e Kosovës. Palushi ka njoftuar përmes Facebookut se për...

Lajmet e Fundit