4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Tung nga Katie Holmes

KatieKanë kaluar pesë vjet që kur aktorja Katie Holmes pozoi për revistën Glamour. Këtë herë ajo është rikthyer bindshëm, pasi ka pozuar gjysmë e zhveshur.

35 vjeçarja ka rrëmbyer kopertinën e kësaj reviste duke ekspozuar linjat e saj, por edhe duke folur për jetën private, dy vjet pas ndarjes nga bashkëshorti Tom Cruise.

Ajo ka pozuar e veshur vetëm me xhinse, ndërsa gjinjtë i mbulonte me duar, ashtu sikundër në një tjetër ka pozuar me një këmishë xhins, ku ekspozohej një dekolte bujare.
Trupi i saj duket në perfeksion dhe tejet elegant, ashtu si pamja e saj e freskët dhe me një tualet fare të lehtë.

Aktorja ka pranuar se qysh nga momenti i ndarjes me Tom, nuk ka pasur asnjë mashkull në jetën e saj, duke deklaruar se i është përkushtuar vajzës së saj Suri.

Më Shumë

Dr. Hasan Arzoallxhiu caktohet udhëheq i spitalit të Prizrenit

Dr. Hasan Arzoallxhiun është caktuar udhëheqës i spitalit “Prim. Dr. Daut Mustafa” në Prizren. Caktimi i Dr. Hasan Arzoallxhiut bëhet pasi drejtoresha ezkekutive Spitalit të...

Mesazhi i eurodeputetëve për Serbinë: Nëse s’e pranoni marrëveshjen me Kosovën, do të bëheni si Irani i Evropës

Deputetët e Parlamentit Evropian ua kanë bërë të qartë homologëve të tyre në Parlamentin e Serbisë se çfarë mund të ndodhë nëse Serbia nuk...

Lajmet e Fundit