19.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

U aksidentua në Zvicër, vdes e reja shqiptare nga Tërpeza

E reja nga Tërpeza, Donika Bajrami, ka ndërruar jetë në një aksident në Zvicër.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të saj. Varrimi i të ndjerës nuk është caktuar ende.

“Njoftojmë të afërmit, miqtë e dashamirët që pas një aksidenti të rëndë sot në orët e hershme të mëngjesit ndërroi jetë vajza, motra jonë, Donika Bajrami. Për varrimin e të ndjerës ju njoftojmë më vonë”, ka shkruar në Facebook një familjare e viktimës.

Nuk është bërë akoma e ditur nëse nga aksidenti në fjalë ka të lënduar apo viktima të tjera.

Më Shumë

Zjarr i madh në Sopijë të Suharekës, përfshihet edhe një trafo e rrymës

Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri trafo e rrymës”,...

Dy lojtarët e Chelseat që mund të përfshihen në marrëveshje për transferimin e Osimhen

Ka sugjerime se Chelsea mund të ofrojë Romelu Lukakun dhe Cesare Casadein si pjesë e një marrëveshje për të zbritur çmimin e sulmuesit të...

Lajmet e Fundit