5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

U sulmua fizikisht nga bashkëshorti, një femër në Rahovec përdor sasi të tepruar të medikamenteve

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Rahovec kishte përdorur sasi të tepruar të medikamenteve, pasi ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Rasti ka ndodhur më 2 mars.

“Viktima femër kosovare ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që e njëjta kishte përdorur sasi të tepruara të medikamenteve si shkasë i një mosmarrëveshje verbale që ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e Policisë.

Tutje, Policia njofton se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Pas ndarjes nga Afrona, Blero kapet mat me të dashurën e re – FOTO

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka...

E konfirmon Presidenca Çeke: 1 janari 2024 data e re për liberalizim të vizave, jemi shumë afër kompromisit

Përfaqësues të vendeve anëtare të BE-së u pajtuan me propozimin që liberalizimi i vizave për Kosovën të hyjë në fuqi më 1 janar të...

Lajmet e Fundit