16.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

U tha se u nda me të dashurën pasi flirtoj më njërën nga vajzat në ‘’Ferma Vip’’, reagon Robert Berisha

Robert Berisha është njëri nga meshkujt shqiptar, që përmendet më së shumti për lidhjet e tij të dashurisë.

Së fundmi ai ishte pjesë e Reality Show, ‘’Ferma Vip’’, ku u akuzua se po flirtonte me njërën nga vajzat aty, edhe pse e dashura e tij po e priste jashtë. Ku kjo e fundit ishte acaruar me të, pas sjelljeve të tij.

Pas daljes së tij nga ferma, Roberti i ka shuar të gjitha këto thashetheme.

Ai ka postuar një foto me të dashurën e tij me mbishkrimin ‘’R&A’’.

Gjithashtu nuk ka munguar edhe reagimi i bukuroshes, ‘’Love to love you’’, ka qenë komenti i saj.

 

Më Shumë

Lansohet në e-Kosova paraqitja online e Provimit të Maturës

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka njoftuar se është lansuar në platformën e-Kosova paraqitja online e Provimit të Maturës Shtetërore. Sipas MAShTI-it, paraqitja online...

‘Ma ndjeu zemra’ – serbi ia vrau dy djemtë binjakë, përlotet lokja nga Prizreni

Nëna Mihrije Daçaj, djemtë binjakë të së cilës u vranë në Prizren gjatë luftës, tregoi në emisionin Kosova Today në Klan Kosova se zemra e saj...

Lajmet e Fundit