19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Vesa Luma dëshiron sexy vikend!

VesaLuma-biondeeËshtë duke kaluar ditët më të mira të jetës së saj në krahët e të dashurit Big Basta.

Behët fjalë për këngëtaren Vesa Luma e cila nëpërmjet një fotoje të postuar në profilin e saj në ‘Instagram’ ju ka dëshiruar të gjithëve një sexy vikend ‘’ Wish u sexy weekend 🙂 Loooveee Vesi :)’’ ( Ju dëshiroj të gjithëve një vikend seksi. Ju dua Vesi), ishin fjalët e shkruara nga Vesa.

Ndryshe Vesa para disa ditës ka lansuar këngën e saj, të cilën e ka bërë për vendlindjen e saj Prishtinën. Po ashtu shihet vazhdimisht pranë Big Bastës duke e përkrahur atë, pasi që ai po merr pjesë në festivalin Top Fest.

Më Shumë

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

Moti sot: Me diell dhe shi, temperaturat deri në 27 gradë celsius

Sot mbi Kosovë parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin...

Lajmet e Fundit